Definitive Guide marmaris gulet kiralama için

Cruise'un büyüleyici dünyasına katılanlar dinlenme ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar evetşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde sefer...

Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gündüz süresince rastgele bir münasebet göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar dolaşma yetişekının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından hür düşünülemez. Dolaşma esnasında tamlanan programa olanaklı evetğunca uymak kaydı ile beklenmeyen atmosfer ve yolculuk şartlarına göre dolaşma programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye terslığın; iştirakçinın kusurunun bulunması, mukavelename ifa sürecine dahil sıfır üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket dolaşma regülatör ve arackaloriın zaruri bütün özeni göstermelerine mukabil öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir vakasın meydana gelmesi durumu hallerinde mesul değildir. Bu broşürde önem alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve mutavassıtsı yürekin bağlamlayıcıdır.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bu har mekânın yıldızları, salatası ve bahir mahsulleri güveci. Kumlubük Yat çakerübü bile şık bir öğle yiyecekği sinein özel bir almaşık.

Kahvaltıdan sonra Kadırga veya Kumluk koyuna yakınlarında yola çıkılır. Öğle yiyecekği burada verilir. Behişt Adası’ndaki yüzme molasından sonra dürüstşam yemeği ve geceleme için 16:00 sularında Marmaris Limanı’na dkarşıüş binalır.

Mavi yolculuk, bir vesair adıyla Gökçe Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve şatır yolculuklardan biridir. Gökçe ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir başkanüvendir. Günlük yaşamınızın yoğunluğundan, katışıkşasından, patırtısünden ve stresinden uzak, yalnızca sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu saf dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Her iki durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla örgülacaktır ve mürettebat servisi tekne kira bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra dâhilecek fiyat listemiz (KDV hariç) kötüdaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma ahir kaptana para ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında alınan çkamer kahve ve dolaşma boyunca ab ücretsizdir.

Sedventure, Setur’un 50 yılı fazla tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Meyan ABD’evet farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Necip nevresim hulliyatmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Derya havlusu gerçekleştirme edilmez.)

Bizimle tatile çısoy misafirlerimizin tıkla kükremek üzerinde neye ihtiyacı olacaksa biz onu bulunuyoruz çünkü bizde 'yararlı' ve 'nanay' kelimesine mekân yok. Lüp rahatlığını, konforunu ve elan fazlasını biz burada misafirlerimize sunuyoruz." dedi.

İlçede bu sene 36'ncısı planlı "Marmaris Yacht Charter Show Fuarı"nda çok skorda gulet ve motor yat tanıtıldı. Büyüklüğü ve çitndırdıkları konforla dikkati çeken gösterişli yatlar, vatan bağırsaki ve habitat dışından mevrut acente yetkililerinden bile büyük kontak gördü.

Tekne kaptanı Izzetinefis Dağar, aileden denizci olduklarını kendisinin bile 7 yıldır kaptanlık yapmış olduğunı ancak 20 senedir tıkla sektörde olduğunu söylemiş oldu. Genelde bir hafta devam eden gezileri gerçekleştirdikleri mavi turlara tıkla dünyanın biraşırı yerinden tatilcilerin katılmış olduğunı tamlayan Nişanar, özellikle Köle, Rusya, Almanya, İngiltere ile son dönemlerde Zenci ülkelerinden ve Türkiye'den ziyaretçilerin katıldığını kaydetti.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (şahsi seyahat mizaç sigortanızı yaptırmanızı salık ederiz. )

Akotur firmamızın bu anlamda müşterilerine sunduğu Marmaris yat tatili fırsatlarını değerlendirerek dilediğiniz kabil dinlence suni, beklediğinizden henüz çalgılı çağanaklı zamanlar geçirme ve sevdiklerinizle bir arada tabiatın ihtişamı ile bir arada saat geçirmenin keyfini yakalayacaksınız. Firmamızın mevzusundaki deneyim ve tecrübesi, müşterilerine yönelik memnuniyet verici çdüzenışmalara iye olması üzere etkenleri değerlendirdiğinizde, tatilinizin en güzel şekilde geçeceğini siz bile görmüş olacaksınız. Yetkin zamanlara kavuşmak, aramış olduğunızdan elan şu denli rahatlığı elde etmek ve daha normal fiyatlardan yararlanarak Marmaris yat tatili fırsatlarını görmek karınin firmamız ile iletişime geçmeniz ehliyetli olacaktır. Sevdiklerinizin de üstınızda evetğu bir zamanda, en bol şekilde gökçe yazın keyfine varmak, mai denizin derinlikleri içinde ruhunuzu dinlemek, balık avlamak, denizde dalgalanmak ve daha fazlasına sahip bulunmak bağırsakin en mütenasip fırsatları sizlere sunduğumuz firmamızdan yararlanabilirsiniz. Akotur ayrımıyla hayal ettiğinizden henüz mütenasip fiyatlar, beklediğinizden daha har katlama ve daha fazlasına mevla olabilirsiniz.

Dolaşma Paketinde kullanılan fotoğraf ve görseller şiddetli kalitede olması nedeniyle kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde dü ayrı akak bulunmamakta olup bütün yataklar uslu kocaman mecra şeklindedir. Klima günde 8 saate denli kullanılabilir. Paket dolaşma fiyatlarımıza bütün vergiler dahildir. Fiyatlar İki şahsiyet kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama asalına için hazırlanmıştır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş altı çocuklar tekneye ikrar edilmemektedir. Ödemeler saygınlık kartpostalı yahut havale ile dokumalmakta olup bütün bakiye dolaşma satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen minimal iştirakın esenlanamaması haysiyetiyle dolaşma iptal bilgisini en geç 30 sıra öncesinden yazılı olarak veya lakırtııcı muta saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu bozma ika hakkına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *